Филтри -

Адаптери за пченка CASE IH

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Адаптери за пченка CASE IH: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови адаптер за пченка CASE IH 4412 нови адаптер за пченка CASE IH 4412
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт Чабани
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт Чабани
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.470 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Охиньки
адаптер за пченка CASE IH 2208 70 адаптер за пченка CASE IH 2208 70
2
Контактирајте го продавачот
6.775 € UAH 250.000 UAH
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Тальне
адаптер за пченка CASE IH 2208 №262 адаптер за пченка CASE IH 2208 №262
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.440 US$ EUR ≈ 6.177 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Харьков
адаптер за пченка CASE IH 2208 №262 адаптер за пченка CASE IH 2208 №262
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.440 US$ EUR ≈ 6.177 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Харьков
адаптер за пченка CASE IH 2208 №262 адаптер за пченка CASE IH 2208 №262
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.440 US$ EUR ≈ 6.177 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
САД
адаптер за пченка CASE IH 2208 №262 адаптер за пченка CASE IH 2208 №262
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.440 US$ EUR ≈ 6.177 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Египет
адаптер за пченка CASE IH 2208 №262 адаптер за пченка CASE IH 2208 №262
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.440 US$ EUR ≈ 6.177 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Харьков
адаптер за пченка CASE IH 2208 №262 адаптер за пченка CASE IH 2208 №262
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.440 US$ EUR ≈ 6.177 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Харьков
адаптер за пченка CASE IH 2208 №432 адаптер за пченка CASE IH 2208 №432 адаптер за пченка CASE IH 2208 №432
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.100 US$ EUR ≈ 5.851 €
Година 2008 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Бердянск
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.980 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2020 Километража 500 м/ч Ширина на опфаќање 5.9 м
Украина, пгт. Юбилейное
ООО "ТД ЛИДЕРПАРТС"
7 години на Agriline
адаптер за пченка CASE IH 2108 адаптер за пченка CASE IH 2108 адаптер за пченка CASE IH 2108
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
36.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 9 км/ч
Година 2016 Километража 20 м/ч Ширина на опфаќање 5.4 м
Украина, Миколаїв
адаптер за пченка CASE IH Case №2321 адаптер за пченка CASE IH Case №2321 адаптер за пченка CASE IH Case №2321
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.820 €
Година 1998 Километража 4900 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Харьковская
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се