Филтри -

Адаптери за пченка Belotserkovmash

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Адаптери за пченка Belotserkovmash

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови адаптер за пченка Belotserkovmash Жатка для збирання кукурудзи Corn Plant (КМС-8) нови адаптер за пченка Belotserkovmash Жатка для збирання кукурудзи Corn Plant (КМС-8)
2
Контактирајте го продавачот
33.570 € UAH 1.390.000 UAH
Број на редови 8 Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се