Филтри -

Адаптери за пченка Akturk од Украина

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Адаптери за пченка Akturk од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2021 Километража 400 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Mironovka
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.8 м
Украина, Kyiv
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се